formission_1200-600

ForMission

ForMission

ForMission College představuje 3leté bakalářské studium pro evropské mladé vedoucí, které probíhá online ve spojení s místní stáží. Tento akreditovaný britský program nabízí obor Teologie, misiologie a misijní služba. Cílem je vybavit naše studenty k hlubšímu a kontextualizovanému porozumění misie tak, aby mohli zároveň zůstat zapojeni v jejich místní službě. 

ForMission klade důraz na to, aby měl každý student podporu místního společenství a aby jej studium nevytrhlo ze služby. Zároveň nabízí inspirativní multikulturní prostředí, jelikož studium je určené pro vedoucí ze všech zemí střední a východní Evropy. V neposlední řadě je tento program unikátní v tom, že propojuje teoretické roviny teologie, biblistiky, historie se sociokulturní antropologií a misiologií. Nově nabyté znalosti pak student uvádí do praxe v rámci povinné stáže ve svém místním misijním kontextu.

Zájemci o studium musí mít:

  • dokončené střední vzdělání s maturitou
  • velmi dobrou úroveň psané a mluvené angličtiny (alespoň úroveň B2)
  • podporu místní církve a aktivní zapojení ve službě

Více informací najdete na britském webu ForMission UK nebo na facebookové stránce ForMission Central and Eastern Europe.

Spojte se s námi

Zaujalo tě studium ForMission? Máš nějaké otázky? Napiš nám!

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru Newsletteru.

podpořte nás

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010
VS: 7771221

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte službu jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujeme.cz