Barbora Drábková

Baru se narodila a doposud žije v Ostravě. Pochází z nevěřící rodiny, takže si cestu k Bohu musela najít sama. Baru chodila na jazykové gymnázium v Ostravě, kde se poprvé setkala s křesťanskou organizací YoungLife. Již po prvním roce v této organizaci si vytvořila přátele v řadách místní církve a začala pravidelně docházet do CB Trojka Ostrava, které je součástí dodnes. Po gymnáziu nastoupila na Ostravskou univerzitu, kde studovala obor filosofie. Při studiu na vysoké škole také pracovala na částečný úvazek v YoungLife, kde se podílela primárně na přípravě letních campů a rozvíjení vztahů se zapojenými studenty.

V roce 2022 pocítila povolání ke změně. Její povolání se přesunulo od služby studentům ke službě vedoucím. Krátce na to dostala nabídku z KAM a nastoupila jako admin pro campy. Díky zkušenostem z Younglife a také službě v místní církvi se nyní může podílet nejen na administrativě spojené s campy, ale také být kreativní složkou týmu.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771365

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.