Brestakova-Klara-1

Klára Břešťáková

Klaris vyrostla v křesťanské rodině ve Vizovicích, kde byla součástí místní církve a vedla několik služeb. Až na vysoké škole v Brně však začala plně chápat a cítit potřebu vést lidi blíž k Ježíši a jít příkladem. Mezitím ji však Bůh provedl celým světem a během stáže v Hong Kongu Klaris poprvé prožila silné povolání do vedení služby mladým lidem ve své zemi. Se svým mužem založili v lednu 2019 mládežnickou službu Place Zlín, což přineslo do jejich životů vášeň, radost a lásku k mladým lidem v jejich městě, Zlíně. Klaris však vnímala další touhu, a to zmocňovat a připravovat další vedoucí k naplnění Kristova poslání skrze jejich zdravý příklad a službu v jejich městech a místních církvích.

Klaris povolání bylo tak silné, že věděla, že sama to dál nezvládne a začala se modlit za růst a vedení pro ni samotnou, jako vedoucí. Chvíli na to dostala možnost stát se součástí skupinky „Equip“, kde společně s dalšími vedoucími mládeží mohla rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Po necelém roce dostala výzvu od vedoucího Equip skupiny, jestli by nechtěla být součástí KAM a pro ni bylo jasno, že to byla odpověď na její modlitby. Klaris momentálně pracuje v Trénincích a věnuje se sociálním sítím, materiálům a menším projektům, jejichž cílem je povzbuzení a budování vedoucích po celé České republice.

Klaris a Dejv žijí ve Zlíně, slouží v Apoštolské církvi, vedou mládež Place Zlín a mají na srdci budování mladých lidí ve Zlíně i v celém Zlínském kraji. Do budoucna chtějí vidět silné vedoucí napříč Českou republikou a touží přinášet příklad a povzbuzení mladým vedoucím okolo nich.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771315

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.