Dominik Mendrek

Dominik Mendrek je původem z Českého Těšína. Narodil se ve věřící rodině katolické denominace. Rodiče ho vedli nejen v lásce k pánu Bohu, ale také k toleranci a ekumenickému uvažování. Jako náctiletý se v místním kostele zapojoval jako hudebník-kytarista v dětské skupině chvál.

Po maturitě na Polském gymnáziu im. Juliusza Słowackiego v Českém Těšíně rozvíjel umělecké nadání na FAMU v Praze. V tomto období našel Boha a osobní vztah s ním.
Byl pak trochu paradoxně veden ke studiu medicíny, kterou musel ze zdravotních důvodů v polovině nechat. Během studentského období ho Bůh vyučoval ústy různých kněží a pastorů. Společným jmenovatelem jeho pozic v pracovním zařazení je snoubení kreativity a systematického, až tabulkového přístupu.

Do KAM nastoupil na pozici manažera komunikace, kde se právě očekává snoubení kreativity a systematiky. Zároveň je to práce s vysokou přidanou hodnotou, protože je to práce na Božím díle a praktický boj za to, aby křesťanství a křesťanské hodnoty v České republice byly živé.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771360

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.