Helena Ukropcová

Helena (Helenka) je církevní dítě. V roce 2011 jela na Fusion camp a nějakou dobu poté byla zapojena jako lokální vedoucí Fusion Brno. Skrze to se potkala s dalšími KAM pracovníky a měla celou organizaci takříkajíc v povědomí.

Když si v roce 2016 vybírala obor Finance a marketing na Mendelově univerzitě, nic nenaznačovalo tomu, že tyto vědomosti využije v práci s církví. Škola jí dala lásku k sociálním sítím a podpořilo její organizační schopnosti. V roce 2021 se přestěhovala do Ostravy a dokončila magisterské studium v oboru Management.

Už během studia se stala adminem týmu Vzdělávání, spravuje sociální sítě KAM a dalších Programů – Fusion, EDGE… a mimo to vede menší krátkodobé projekty.

Organizovanost, smysl pro detail ani sociální sítě nejsou typicky misijní dary. Dary si nevybíráme, ale dostáváme, ale Helenka využívá ty, které dostala ve službě mladým.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771355

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.