Janouskova_1200x600

Anička Janoušková

Anna se poprvé setkala s Křesťanskou akademií mladých v roce 2007, kdy navštívila svůj první z mnoha anglických letních táborů. V letech 2011, 2012 a 2013 byla stážistkou na těchto letních kempech.
Během svých vysokoškolských studií na oborech antropologie a filosofie mířila cestou akademické kariéry, nicméně zároveň pociťovala zájem o službu mládeži. Tyto dvě oblasti se protly, když v roce 2016 vstoupila do KAMu v roli administrátorky a koučky.

V roce 2019, po ukončení magisterského studia, se přidala k nově vzniklému týmu na křesťanském univerzitním kampusu ForMission, kde vyučuje sociokulturní studia a etnografii. Možnost investovat do talentovaných vedoucích ve střední a východní Evropě tímto konkrétním způsobem ji přináší radost a smysl.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771340

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.