Kocyanovi_1200-600

Dan & Katy Kocyanovi

Dan a Katy oba přijali Ježíše do svého života už jako náctiletí. Zároveň oba později vnímali povolání sloužit mladým lidem na plný úvazek. Jejich touhou je vidět, jak jsou Česká republika a Evropa proměněné Boží láskou a milostí. V KAM vedou program s názvem Ignite.

Ignite týden je misijně zaměřený týden, který probíhá ve spolupráci s místní církví a vede členy týmu k evangelizaci, budování vztahů s nevěřícími a následné učednické práci. Během Ignite týdne mají nevěřící mladí lidé možnost navázat vztahy s křesťany a slyšet o Bohu. Mladí křesťané jsou během Ignite týdne povzbuzováni a trénováni v tom, aby dělali evangelizaci a učednictví skrze přirozené vztahy ve svém každodenním životě.

Katy a Dan také vedou mládež LivingRoom ve svém místním sboru, kde chtějí vidět, jak se z mladých lidí stávají upřímní následovníci Ježíše. Oba mají rádi lidi, sport, čtení knih a chození po horách.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771309

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.