Linkesh

Marek Linkesch

Marek vyrostl v Košicích jako syn kazatele a ve svých 12 letech učinil vlastní rozhodnutí následovat Krista. Poté působil 4 roky v týmu vedení mládeže a 2 roky jako vedoucí mládeže. Poprvé se doslechl o Josiah Venture skrze svého strýce Petra Hrubo a v roce 2007 se sám zapojil do English campů pořádaných právě touto organizací. V roce 2010 začal využívat svůj technický talent a vypomáhal na slovenské KPM konferenci s videem.
Když mu byla v roce 2016 nabídnuta pozice v mezinárodním komunikačním týmu, musel se rozhodnout, zda opustí svou dobře placenou práci inženýra, svou rodinu, přátele a přestěhuje se do ČR jako misionář na plný úvazek. Bůh mu rozhodování ulehčil a zdůraznil mu význam, kterou jeho práce může mít nejen místně, ale i globálně v rámci Jeho hnutí. Od ledna roku 2017 pracuje v komunikačním týmu a také je zapojen do služby Fusion v Ostravě.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771347

nothingindarujme

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.