Martinakova-Hana_1200x600

Hana Martináková

V roce 2000 se Hanka s dalšími třemi lidmi podílela ve Vsetíně na založení občanského sdružení NA CESTĚ, které se zaměřovalo na práci s mladými lidmi. Zde 8 let pracovala jako pracovník v sociálních službách a věnovala se preventivním přednáškám na školách. V té době se v ní zrodila touha po změně atmosféry ve školách v ČR a mít vliv na to, co se dostává k uším a srdcím žáků a studentů.

V roce 2012 přijala nabídku vstoupit do projektu Učebnice etické výchovy jako manažer klíčových aktivit při tvorbě učebnic etické výchovy pro 1. – 9. ročník ZŠ, které získaly doložku MŠMT. Od téhož roku se její život spojil s Křesťanskou akademií mladých, kde působí jako zástupce ředitele zapsaného ústavu Etická a charakterová výchova, je koordinátorkou Sítě křesťanských učitelů a má na starost komunikaci v oddělení Škola pro Život.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771348

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.