Paszova-Miriam_1200x600

Miriam Paszová

Miriam působí v Křesťanské akademii mladých od r. 2013. V roce 2006 měla příležitost pracovat s mládeží v západní Evropě. Několik let předtím vedla skupinu mládeže v ČR jako dobrovolník. Milovala práci na západě, ale také svou rodnou zemi a lidi, kteří zde žijí. Po pěti měsících se vrátila domů s vizí sloužit české mládeži a místním církvím.
Po 40 dnech modliteb byla Miriam přizvána ke spolupráci s KAM. V té době se ptala Boha, kde by ji chtěl mít – pozvání přišlo během několika dní. Stala se tak koordinátorkou vzdělávacích programů. Nyní pracuje jako manažerka vzdělávání a lektorka programů Duchovního dědictví nabízených základním a středním školám v České republice.

Před příchodem do KAM Miriam získala magisterský titul v oboru Sociální management, pracovala jako koordinátorka projektů ve Slezské diakonii a poté jako pastorační pracovník pro děti a mládež ve Slezské církvi evangelické a. v. v Bohumíně.
Miriam sloužila na mnoha dětských táborech a táborech pro mládež jako pomocnice nebo vedoucí skupiny. V současné době je služba Miriam v Bohumíně v České republice, kde se podílí na učednictví mladých žen ve své církvi, pracuje s dětmi, teenagery a lidmi středního věku a podílí se na organizaci misijních akcí a vzdělávání v oblasti osobní evangelizace.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771321

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.