Reznickova_ikona_1200x600

Jana Řezníčková

Žije v Plzni s manželem Eduardem a dvěmi skoro dospělými dcerami Kačkou a Kristýnou. Patří do církve Křesťanské společenství, kde se mnoho let věnuje dětem. Jana pracovala jako učitelka na prvním stupni a v určité chvili si uvědomila, že mnohem víc, než na výuce, ji záleží na budování životodárné party a na tom, aby v ní každé dítě našlo své místo. Najít svou vlastní hodnotu a umět vidět hodnotu těch druhých – jak cenná dovednost.
Několik let pracovala jako lektorka etických preventivních programů. Její touhou je inspirovat děti k hlubšímu přemýšlení nad otázkami smyslu života. Pokud si ony samy během programů přijdou na to, co je dobré, cenné a užitečné, zůstane to v nich a stává se to součástí jejich výbavy pro malé i velké životní volby.

Jana žasne, jak jsou děti zaujaté a přemýšlivé a jak velmi touží povídat si o reálném životě. Když jí dítě na konci programu napíše vzkaz: „Díky, že jste přišla, teď už vím, co je to láska!“, je šťastná.
„Jediným učitelem hodným toho jména jest ten, který vzbuzuje ducha svobodného přemýšlení a vyvinuje cit osobní odpovědnosti.“ – Jan Amos Komenský

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771346

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.