Wurzel_Jess_1200x600

Jessica Wurzel

Jessica byla vnitřně pohnutá zprávami, které slyšela od svého bratra a jeho manželky po jejich první stáži u Josiah Venture v České republice. V roce 2015 se proto sama vydala prožít na vlastní kůži příběhy, které slyšela o českých studentech hladových po duchovní pravdě a připravených reagovat na Kristovo pozvání ho poznat. Poté, co v létě spolu s dalšími Američany a Čechy organizovala evangelizační anglické kempy, zjistila. že má v srdci rostoucí lásku ke službě těmto studentům. Jessica se tak vrátila k prodlouženému pobytu od května do října 2016 jako intern, s nadšením sdílela Krista s ostatními a učednicky se věnovala těm, kteří měli sami své učedníky.

Na jaře 2018 se přestěhovala do Čech. Jessica se stará o interny vysokoškolského věku skrze tréninky a péči, aby je podpořila v jejich snaze propojovat nevěřící mladé lidi s českými sbory skrze službu kempů. Žije v Ostravě.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771210400

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

nothingindarujme

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.