Zach & Kara Zegan

Vzhledem k chemickému inženýrství, které Kara vystudovala, a kariéře v hudebním showbusinessu, kterou má Zach za sebou, ani jednoho z nich by nenapadlo, že budou sloužit jako misionáři v ČR. Nicméně v období od 2008 do 2011 Kara vyučovala angličtinu na pražské střední škole a také působila v místní církvi. Během této doby Zach sloužil v rámci evangelizačního programu EXIT Tour. A právě během jedné z návštěv EXIT týmu na škole, kde Kara učila, se poprvé seznámili. Po roce a půl se zasnoubili a vzali se v srpnu roku 2011. Slouží spolu od roku 2012 – zprvu sloužili v havířovské církvi a poté se přestěhovali do Prahy. Nyní jsou rodiči třech dcer, Eliette, Laelynn, Cadence, a těší je šířit dobrou zprávu o Boží lásce, vychovávat učedníky a působit v místním společenství.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771012261

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.