20190911_10-51-53_lektorska.konference_sara.zedkova-RHmod1

Škola pro Život

Škola pro Život

Pomáháme školám, učitelům a lektorům při rozvoji mladých lidí v oblasti charakteru, pevného morálního základu a zdravých životních návyků. Naše nabídka zahrnuje vzdělávací programy pro ZŠ a SŠ. Jakožto organizace certifikovaná pro poskytování všeobecné primární prevence nabízíme ucelený preventivní program Úcta k Životu. Dále přinášíme témata z cyklu Duchovní dědictví (Jan Hus, Komenský, Bible, Poselství křesťanských Vánoc, Poselství křesťanských Velikonoc, Staleté kořeny).

Věříme, že křesťané mají své místo ve školách a podporujeme je v jejich profesní roli učitele či lektora. Zveme je k zapojení do networku Síť křesťanských učitelů a organizujeme pro ně řadu vzdělávacích a podpůrných programů jako například Daniel víkend/týden, Až po okraj, Konference Křesťan za katedrou, Večery pro učitele.

Máte nějaké otázky? Chtěli byste realizovat některý z nabízených programů? Podrobné informace spolu s kontakty naleznete na stránkách Školy pro Život.

Spojte se s námi

Máte nějaké otázky? Chtěli byste realizovat některý z nabízených programů?

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru Newsletteru.

podpořte nás

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010
VS: 777516

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte službu jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujeme.cz