20190628_202112_STT-Term-1_Tyrel-Good-RHmod1

CAMPS

CAMPS

Přemýšlíte s mládeží, jak využít léto? Chcete zapojit další mládežníky a dát jim nějakou zodpovědnost? Nevíte, jak vaši mládež otevřít okolí? – Co takhle letní kemp?
Kemp je příležitostí pro růst vaší mládeže. Vnímáme, že i malé zodpovědnosti při organizaci kempu mohou u vašich mládežníků přerůst v touhu zapojit se i do celoroční služby v mládeži. Současně kempy představují příležitost motivovat mládežníky, aby se nebáli zvát své spolužáky do komunity mládeže a sdílet s nimi své životní hodnoty a víru.

Pomůžeme vám s organizací sportovního, hudebního, anglického kempu, nebo multikempu. Poskytneme vám praktickou pomoc s přípravami (know-how, materiály, tréninky) a provázení vašeho týmu.

Více informací najdete na našem webu Camps

Spojte se s námi

Zaujal tě koncept kempu? Vnímáš, že by mohl pomoci v rozvoji vaší mládeže? Ozvi se nám! Naši pracovníci působí po celé republice a poradí ti, zda je kemp pro vás to pravé.

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru Newsletteru.

podpořte nás

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010
VS: 7771230

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte službu jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujeme.cz