KC Malenovice

Sleduj Ježíše ,,očima těch, kteří se s ním setkali” 

The Chosen je první vícesezónní seriál o Ježíšově životě založený na skutečných příbězích zaznamenaných v Bibli. Tvůrci ukazují známé scény z evangelií ve zcela nové perspektivě. Díky srozumitelnosti, autentičnosti a neotřelému kvalitnímu zpracování získává seriál přízeň mnoha diváků po celém světě. 

Sledování seriálu je odpočinkový způsob trávení času, který je mezi dnešní mládeží stále populární. Společně sledování seriálu a interaktivní diskuze s vrstevníky jde o úroveň výš a přináší skvělou příležitost, jak trávit čas smysluplně a zároveň zpřístupnit vaši mládež novým a hledajícím lidem. 

Právě teď vznikají „The Chosen Clubs“ v ČR. Tato platforma je určená nejen pro fanoušky seriálu. Je to místo pro společné večerní promítání seriálu. Je to prostor pro hledání odpovědí k tématům, které seriál otevírá. Nechybí ani dobré jídlo nebo doprovodný program, který zpříjemní společný strávený čas. Forma setkání je uzpůsobena tak, aby bylo možné pozvat kohokoliv – přátelé, spolužáky, známé i neznámé.

V případě, že vás myšlenka The Chosen klubu oslovila, můžete získat více informací na našem webu nebo se rovnou přihlásit mezi organizátory klubu v ČR. My budeme vaší podporou a získáte od nás:

  • pomoc s organizací a vedením klubu,
  • brožuru „Průvodce pro vedoucí“ s návodem a vypracovanými diskuzními podněty (ukázka),
  • tipy a inspiraci z komunity dalších organizátorů klubů The Chosen v ČR,
  • připravené promo materiály a komunikační nástroje určené k propagaci,
  • osobní nebo online podporu v případě otázek.

Přihlaš se jako organizátor nového klubu "The Chosen" ve tvém městě.

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.