Bednarzovi_rodina

Noemi Bednarzová

Noemi a Rycho vyrostli v křesťanských rodinách a vzali se v roce 2005. Bydlí v Ropici a starají se o 4 děti – dvojčata Simeon a Sára (14 let), Miriam (11let), Rebeka (9 let).

První kontakt s KAM měli, když jejich církev začala dělat Fusion v roce 2010. Po 1,5 roce byli osloveni zda by se nechtěli připojit k službě Fusion v KAM na plný úvazek. Rycho opustil svou práci a připojil se k službě Fusion kde sloužil až do listopadu roku 2018. Nyní pracuje ve firmě, která prodává motorkářské vybavení. Noemi se připojila ke službě Fusion v roce 2013 a sloužila v ní až to února roku 2020. Nyní pracuje v kanceláři KAM jako administrativní pracovník. Jsou aktivně zapojeni ve sboru CB Český Těšín do chválící skupiny, vedou již dlouholetý projekt Těšín zpívá gospel.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771302

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.