Pavlína Bujoková

Pavlína vyrostla v Havířově, kde od dětství navštěvovala místní církev. Tam se odehrál vůbec první KAM anglický letní kemp a tak už tehdy mohla vnímat roli Křesťanské akademie mladých v České republice.

Pavlína chodila na křesťanské jazykové gymnázium, kde měla možnost růst ve své víře a rozhodnosti. Ve Zlíně vystudovala obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi a pokračovala magisterským studiem zaměřeným na marketingové komunikace. Již během studia se soustředila na práci ve firmách, kde vedla projekty a navrhovala komunikační strategie. V roce 2017 však cítila povolání stát se součástí komunikace KAM a vrátit se zpět do Havířova, kde začala pomáhat s místní mládeži a s vedením holčičích skupinek.

Začátkem roku 2022 Pavlína nastoupila na pozici manažera Vzdělávání KAM. Skrze již vybudované vztahy s odbory mládeží a díky praxi, kterou v posledních 5 letech získala, může v této pozici vést projekty a připravovat zdroje pro vedoucí mládeží. Pavlína vnímá, že vedoucí potřebují velkou oporu ve svých rolích a je vděčná, že svou prací může přispívat právě k tomu, aby generace příštích vedoucích stála pevně ve víře a vedla druhé ke Kristu.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771307

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.