David Kubelka

David vyrůstal v Jirkově v křesťanské rodině. Díky svému zázemí od malička navštěvoval místní křesťanské společenství. Již od 5 let jezdil na dorostové a mládežnické akce pořádané organizací Isachar působící v Ústeckém kraji. Zanedlouho se našel právě v zázemí pořádání akcí.

V roce 2016 dokončil David Průmyslovou školu v Chomutově. Ve stejném období se také oženil s manželkou Luckou a dnes spolu mají tři krásné holčičky. Po velmi úspěšné sedmileté kariéře v Automotive mezinárodní společnosti a osobním businessu stál před otázkou dalšího směřování. Byl dlouhodobým podporovatelem KAM a s radostí sledoval, jak si Bůh používá jednotlivé služby a misionáře ke svojí slávě.

V dubnu 2024 David přijal nabídku Finančního ředitele v KAM. Díky svým mnohaletým zkušenostem v oblasti businessu a financích věří, že bude posilou stávajícího týmu a podpoří společnou vizi: “PŘIPRAVIT MLADÉ VEDOUCÍ K NAPLNĚNÍ KRISTOVA POSLÁNÍ SKRZE MÍSTNÍ CÍRKEV”.

Jeho osobním posláním ve službě je připravit nejlepší možné zdroje pro jednotlivé misionáře KAM, jejich služby a růst Božího království.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771373

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.