Davison_1200-600

Rachel Davison

Rachael poprvé sloužila u Josiah Venture (JV) v České Republice na anglickém táboře v roce 2007 jako součást týmu sboru ze Severním Irsku. Takto se do Česka vracela každoročně po následující 3 roky a cítila, že ji Bůh vede ke službě na plný úvazek. Po dokončení studia v roce 2011 působila Rachael jako stážistka ve službě pro mladé ve svém domovském sboru a v létě 2012 vedla tým letních stážistů v Česku. Skrze letní stáže Rachael opět viděla, jak Boží milost proměňuje nejen jí, ale i její okolí, když k sobě Bůh přilákal české studenty. V rámci služby Táborů JV Rachael viděla potřebu dalších pracovníků k šíření evangelia ve střední a východní Evropě.

V létě 2013 se přestěhovala do Česka a stala se součástí S-team Josiah Venture – speciálního týmu misionářů. V rámci tohoto týmu nyní využívá své zkušenosti a obdarování., aby sloužila jako vedoucí Mezinárodní letní služby. To zahrnuje pověření a vybavení místních sborů a stážistů, jak využívat tábory a dalších letních služeb k zajištění další generace.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771337

nothingindarujme

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.