Josh a Anežka Dietz

Josh je původem z Amerického Phoenixu, v roce 2016 získal magisterský titul z teologie a od roku 2017 žije v České Republice. Jeho hlavním zaměřením je práce v národním týmu Fusion. V roce 2019 se na English campu seznámil se svou budoucí manželkou Anežkou, se kterou se vzali v říjnu 2020 a přestěhovali do Prahy.
Anežka pochází z Prahy, kde vyrůstala v křesťanské rodině. Po střední škole vystudovala Evangelikální teologický seminář, kde se jí začaly poprvé otevírat dveře do služby.
Společně s Joshem slouží ve své domovské církvi Křesťanské společenství Praha, kde jsou aktivně zapojeni do vedení mládeže a služby vedení chval. Věnují se také nadále projektu Fusion nejen v Praze, ale i v dalších městech v okolí Prahy.
Oba mají touhu sloužit mladých vedoucím, vidět, jak vstupují do služby, rostou v ní a být jim oporou nejen v osobním životě.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 777210191

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.