Hammond

Geoff Hammond

Geoff působil jako učitel angličtiny v Sokolově v letech 1996-98, kdy se také učil češtinu a sžíval se s českou kulturou. V Sokolově se také seznámil s Martinou, která se později stala jeho manželkou. Od roku 2012 Hammondovi vedli mnoho misijních výjezdů z Texasu do ČR. Bůh tyto týmy propojoval s českými sbory a společně budovali “evangelizační mosty” k místním studentům a učitelům.

Hammondovi se poprvé dozvěděli o KAMu v roce 2015 skrze anglické kempy. O dva roky později byli přizváni připojit se do KAMu jako misionáři na plný úvazek. Zatímco se připravovali na jejich novou misijní roli v ČR, Martině bylo diagnostikováno pokročilé stadium rakoviny a za necelý rok zesnula. Geoff od té doby pokračuje v Bohem vyšlapané cestě před ním a ctí Martininu památku službou v ČR. Je zapojen v EXIT týmu a věnuje se také koučinku Čechů v oblasti fundraisingu.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771210530

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.