Hana Motlochová

Hanka vyrostla v Bašce u Frýdku – Místku a v roce 2011 začala chodila do nově vzniklého Fusion ve Frýdlantě nad Ostravicí. Díky tomu pozvala Boha do svého života a stala se součástí místní církve. Po gymnáziu vystudovala obor Všeobecná sestra v Olomouci. Po úspěšných státnicích se rozhodla strávit nějakou dobu v jiné zemi, modlila se, kde by si ji Bůh mohl použít. Naskytla se možnost sloužit v Ashburnham place v Anglii jako dobrovolník. Zde pracovala v křesťanském konferenčním centru, které propojovalo dobrovolníky z celého světa. Tři roky strávila v komunitě, kde se věnovala svému vztahu s Bohem, práci v hotelu na různých pozicích, vztahům a studiu. Součástí programu byla i práce na místní farmě a zahradách. V roce 2020 absolvovala stáž zaměřenou na permakulturu – udržitelný životní styl, regenerativní pěstování ovoce a zeleniny a důstojný chov zvířat a poté rok pracovala na pozici asistenta manažera Kitchen Garden.

V roce 2022 se Hanka vrátila zpět do ČR a je součástí místního sboru ve Frýdlantu nad Ostravicí, podílí se na práci s mladou generací a je součástí týmu. Její touhou je propojovat mladé lidi s přírodou a díky tomu ukazovat na Stvořitele.

Hanka je součástí přípravného týmu pro dobrovolnický program. Program je připravován jako nová služba Křesťanské akademie mladých a bude probíhat v Konferenčním centru Malenovice. Hlavním posláním programu je vidět posun u mladých lidí po absolvování stáže v oblasti duchovní, duševní i praktické, najít životní směr, rovnováhu a motivaci.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771408001

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.