HUSTOVI2021_1200x600

Samuel & Šárka Húšťovi

Sam a Šárka, spolu s dcerami Eliškou a Barborou jsou zapojeni v KAM od roku 2005. Sam po ukončení stáže KAM v roce 2002, udělal rozhodnutí, opustit strojírenskou firmu, kde pracoval 17 let a zapojil se na plný úvazek do různých projektů: 10 let s Mongolskou komunitou ve Zlíně, od roku 2006, 8 let práce s vysokoškoláky Univerzity Tomáše Bati, od 2010 English Campy pro středoškoláky. Organizoval přednášky, setkání se zajímavými hosty a řečníky, víkendové akce pro rodiny a zážitkové akce pro chlapy. Jeho hlavní zaměření je vyučování, trénink, koučink vedoucích a podpora misijní práce v jejich oblasti. Baví ho organizovat projekty.

Od 2018 pomáhá KAM v oddělení „Škola pro život“, kde je koordinátorem pro Jižní Moravu. Šárka spolupracuje se Samem již více než 20 let. Je zapojena do sociální práce a poradenské služby dětem, mládeži a ženám. Mají rádi mladé lidi a jsou nadšeni, když vidí, jak dělají pokroky a sdílí své životy s lidmi kolem sebe. Žijí ve Zlíně, kde jsou zapojeni do služby v místní církvi.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771310

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.