Jedlickovi_1200x600

Jiří Jedlička

Jirka se narodil na Šumavě, žil dlouhá léta v Praze a nakonec zakotvil v Třebíči na Vysočině. Postavil si tam dům, zasadil stromy a zplodil děti a slouží Pánu vším co má. Pokřtěn v 19 letech v učednickém hnutí vždy měl silný zápal pro misi a osobní růst v Pánu. Po letech v IT a Telco firmách se řízením osudu stal nejdříve sociálním pracovníkem a později se zaměřil na pastoraci. Zároveň začal pracovat s mládeží v Církvi bratrské a později i s dorostem.

V KAMu pracoval nejdříve v English campech, kde měl na starosti Čechy, pak několik let vedl stáž v KAMu a také pracoval jako regionální pracovník. Jirka se věnuje koučinku, mentoringu a supervizi, ale jeho životní povolání je pastorace, které se nyní věnuje na plno. Působí jako pastorační pracovník ve svém sboru a nyní i v KAMu. Jeho největší touhou je vidět mladé křesťany, kteří praktikují zdravou a dospělou víru v Krista a bojují za proměněný charakter.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771322

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.