kabutovi_1200x600

Kateřina & Honza Kabutovi

Honza a Kača se poprvé setkali s KAM na letním kempu v roce 2007, kde začali sloužit mladým lidem v jejich městě. V roce 2011 pak pomohli založit Fusion – gospel, rock a pop hudební evangelizační službu v místním sboru ve Frýdlantu nad Ostravicí. Bůh skrze kempy a Fusion zapálil jejich srdce pro službu mladým lidem a oba teď touží po tom vyzbrojovat mladé vedoucí a zvát nevěřící studenty, aby se zapojili do těchto služeb.

Honza slouží od roku 2016 v mezinárodním komunikačním týmu Josiah Venture, kde skrze organizaci konferencí a tvorbu digitálních médií podporuje ostatní misionáře sloužící ve střední a východní Evropě. Kača se přidala do KAM v roce 2018. Vede oblast HR/personalistiky a je součástí Leadership týmu pro celý KAM. V rámci její služby je například péče a její rozvoj o české i americké misionáře, hiring a onboarding nových misionářů, ale taky udržování zákonných povinností, které jako organizace máme.
Oba dva nyní podporují ostatní misionáře na národní a mezinárodní úrovni, aby mohli dělat svou službu co nejlépe a měli dostatečné zdroje vyzbrojovat další mladé vedoucí.

Honza i Kača jsou aktivně součástí místního sboru ve Frýdlantu n. O. a pracují s mladou generací prostřednictvím Fusionu, letních táborů, víkendových pobytů a skupinek. Pomáhají spravovat sborové finance a techniku. Oba dva se těší na mnoho dalších let, kdy uvidí jak si Bůh používá jejich obdarování ve svých rolích v mezinárodním i národním týmu a v místním sboru. Touží po tom, aby Bůh pohnul srdci teenagerů.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771319

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.