kabutovi_1200x600

Kateřina & Honza Kabutovi

Honza a Kača se poprvé setkali s KAM na letním kempu v roce 2007, kde začali sloužit mladým lidem v jejich městě. V roce 2011 pak pomohli založit Fusion – gospel, rock a pop hudební evangelizační službu v místním sboru ve Frýdlantu nad Ostravicí. Bůh skrze kempy a Fusion zapálil jejich srdce pro službu mladým lidem a oba teď touží po tom vyzbrojovat mladé vedoucí a zvát nevěřící studenty, aby se zapojili do těchto služeb.

V roce 2016 začal Honza sloužit v mezinárodním komunikačním týmu Josiah Venture, kde využívá své dovednosti k plánování konferencí a mediální podpoře dalších misionářů sloužících v JV. Na podzim roku 2018 vstoupila Kača do role asistentky personalistiky, odkud o rok později přešla do pozice HR manažerky pro KAM. Oba dva nyní podporují ostatní misionáře na národní a mezinárodní úrovni, aby mohli dělat svou službu co nejlépe a měli dostatečné zdroje vyzbrojovat další mladé vedoucí.

Honza i Kača jsou součástí místního sboru ve Frýdlantu a pracují s mladou generací prostřednictvím vedení mládeže Hangout, letních táborů, víkendových pobytů a skupinek. Oba dva se těší na mnoho dalších let, kdy uvidí jak si Bůh používá jejich obdarování ve svých rolích v mezinárodním i národním týmu a v místním sboru. A touží po tom, aby Bůh pohnul srdci teenagerů.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771319

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.