Kuklinek-Honza_1200x600

Jan Kuklínek

Honza Kuklínek vyrostl v křesťanské rodině a pracoval v Hewlett Packard do září 2005, kdy vstoupil do Stáže KAM. Později vedl vzdělávání KAM a připravoval mladé vedoucí. V roce 2010 společně s ČEA založil Síť křesťanský učitelů. Pro vzdělání pedagogů a tvorby vzdělávacích materiálů postupně vzniklo oddělení Škola pro Život, kterého je nyní garantem. V letech 2012 – 2019 vedl pod F-nadací programy podpory křesťanských lektorů, kteří ročně zasahují 10% mládeže v ČR. V roce 2015 nastartoval Daniel hnutí, které se od roku 2018 rozšiřuje dále v Evropě. Nyní slouží ve výborech Evropské asociace křesťanských učitelů EurECA a Etické výchově o.p.s.

Jeho manželka Naďa s ním pracuje v podpoře lektorů v ČR a SR pod F-nadací. Společně mají dvě dospělé dcery Miriam – učitelku a misionářku ve Word of Life ČR a Nelu – architektku. Spolu jsou součástí Křesťanského sboru Ostrava Poruba.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771317

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.