Lachovi_1200x600

Bogdan, Martina, Tim a Johča Lachovi

V roce 1998, když si Boža s Martinou řekli své ano, začali aktivně hledat, kde je Bůh chce použít a kde je jejich místo. V té době koupila Křesťanská akademie mladých starý hotel v Malenovicích. Oba prožili volání ke službě na tomto místě. Během rekonstrukce hotelu absolvovali roční stáž a zapojili se aktivně do služby mladým lidem v nedalekém Frýdlantu nad Ostravicí, kde však v té době nebyl žádný protestantská církev. Spolu s několika dalšími lidmi založili místní církev (Církev bratrská), který i nadále roste a ve kterém dodnes slouží. Boža a Martina investují do růstu vedoucích mládeže a skupinek.
Marťa vystudovala při práci Vysokou školu ekonomickou a po 24 letech práce v Křesťanské akademii mladých se stala manažerkou Konferenčního centra.
Boža po mnoha letech služby v Exit Touru začal studovat Vysokou školu misijně teologickou v Birminghamu ForMission a v červnu 2022 zdárně studia ukončil bakalářským titulem.
V současné době vedou Konferenční centrum se záměrem otevřít prostor pro nový koncept dobrovolnické služby pro mladé lidi, kteří potřebují v životě trochu “popostrčit” a po půlročním turnusu být více samostatní jak v duchovní, duševní, tak v praktické oblasti života.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771313

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.