Lachovi_1200x600

Bogdan Lach

Když Boža a Martina přemýšleli nad tím, kde a jak by mohli používat svá obdarování, Křesťanská akademie mladých zakoupila zchátralý hotel poblíž Malenovic, nedaleko jejich bydliště. Hned nato se oba zúčastnili stáže v KAMu a během rekonstrukce Malenovického hotelu pociťovali povolání do služby mladým lidem v nedalekém Frýdlantu nad Ostravicí – nicméně nebyl zde žádný protestantský sbor.

Spolu s několika dalšími lidmi založili místní sbor, který i nadále roste a ve kterém dodnes slouží. Boža a Martina vedou místní evangelizační programy, investují do růstu vedoucích mládeže a skupinek. Boža nyní studuje bakalářské studium na ForMission a Martina si dodělává magisterský titul z ekonomie. Zároveň také Martina pracuje jako provozní hotelu v Malenovicích. Jejich rodina s dvěma dětmi žije ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771313

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.