Llamas1_1200x600

Landen & Jenny Llamas

Landen a Jenny se poprvé seznámili v roce 2005 na KAM English campu. Landen přijel sloužit s americkým týmem na misijním výjezdu a Jenny byla letní intern a překladatelka. Jak jejich vztah rostl, tak také rostla jejich láska k mladým lidem v Česku. Postupem času jim bylo jasné, že Bůh je přivádí dohromady, aby mu sloužili jako mezikulturní pár, ať budou kdekoliv. Po mnoha letech služby mladým v jejich místní církvi v USA se v roce 2014 přestěhovali do České republiky. Prvních šest let sloužili v místní církvi v Českém Těšíně a byli národní vedoucí letních KAM English campů.

Nyní Landen a Jenny bydlí v Olomouci a dál budují vztahy s mladými lidmi, s nadějí že mnozí přijmou Ježíše jako svého Zachránce a najdou svůj domov v místní církvi. Landen je učitel ve škole ForMission, která nabízí teologické vzdělání ve spolupráci s KAM. Jenny je součástí různých projektů, ale nejradši pomáhá mladým ženám objevovat krásy Bible a Božího charakteru.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771012400

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.