Marie Fikoczková

Marie vyrostla na Slezsku, od malička navštěvovala místní církev, ve které zažila skvělou komunitu a podporu až do jejího dospívání. Díky možnostem vyjíždět pryč do zahraničí a poznávat nejen odlišné krajiny, kultury, náboženství, ale i názory, si uvědomila, jak je víra v Boha pro ni osobně v životě důležitá.
Vystudovala zahradní a krajinářskou architekturu v Čechách a v Nizozemí, ale její srdeční záležitostí nejsou rostliny, jsou to především lidi. V práci zakotvila v Brně, v české environmentální nadaci, kde rozvíjela své zkušenosti v roli projektového manažera. Neziskový sektor pak po několika letech vystřídala mateřská dovolená.
V roce 2022 se po dlouhé životní etapě strávené v Brně, přestěhovala s rodinou zpět na Slezsko. V tomto roce nastoupila také do KAM jako koordinátor Žlutomodrého fondu. Fond skrze finanční podporu napomáhá k integraci mladých ukrajinských uprchlíků do místních komunit. V současné době začíná také pracovat na novém projektu – celostátní kampani k seriálu The Chosen, který je moderním, ale stále osobním a přitažlivým zpracováním Ježíšova života.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771100

nothingindarujme

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.