Lucie Mészáros

Lucie pochází z Bruntálu z nevěřící rodiny. Sama Boha začala poznávat díky misijní službě v jejím městě, a tak si uvědomuje, jak je tato služba lidem důležitá. Právě prostředí nevěřící rodiny ji naučilo se pro Boha rozhodovat každý den a postupně růst v odhodlanosti pro budování Božího království. Za studiem se přestěhovala do Brna, které si úplně zamilovala. Získala zde bakalářský titul z žurnalistiky a sociologie. Kromě studia také pracovala v neziskové organizaci, kde se podílela na rozvoji zaměstnanců (osobním i profesním) a právě tady objevila svou vášeň pro vzdělávání a rozvoj lidí. Proto se v dalším studiu věnovala personálnímu managementu a organizačnímu rozvoji.

Po dokončení studia přemýšlela, kde by svou vášeň pro vzdělávání mohla rozvíjet a objevil se KAM. Lucie touží v lidech odkrývat potenciál, který do nich Bůh vložil, a tak má v KAM na starost právě interní vzdělávání a rozvoj.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771358

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.