Molin 1200-600

Henryk Molin

Henryk se narodil do křesťanské rodiny v Českém Těšíně a od malička chtěl jít za Bohem. Toto rozhodnutí potvrdil křtem ve svých 16 letech a příležitosti ke sdílení své víry využíval ve škole i mimo ni. Od malička miluje sport, především ten kolektivní. Sport a víru začal propojovat na střední škole v rámci křesťanské volejbalové ligy, později mu k tomu posloužily evangelizační sportovní aktivity v parku v Českém Těšíně. Viděl, že nadšení pro sport a pro Boha se můžou spojit a přinést ovoce pro Boží království tady na zemi.

Po střední škole odjel na rok do Anglie na církevní stáž a po návratu do Česka se začal věnovat studiu a výuce angličtiny v Ostravě. V roce 2021 se rozhodl opustit jazykovou školu, v níž působil jako lektor angličtiny a zapojit se do EDGE Sports v KAMu, protože chtěl naplno využít svůj čas a energii ke sdílení Krista mezi mládeží v České republice, a to konkrétně skrze sport. Jeho touhou je, aby mladí lidé, kteří si pod pojmem víra představí jen ponurou kostelní budovu, mohli najít svou hodnotu v Ježíši.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771356

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.