Nelson_rodina_1200x600

Josh & Zuzka Nelson

Josh a Zuzka se potkali v České republice, kde každý sloužil v KAM. Vzali se v roce 2016. Josh vyrostl na Havaji. S KAM se seznámil přes školu, Moody Bible Institute. Od roku 2007 působil na letních kempech jako intern a v roce 2012 se přestěhoval do Ostravy jako misionář. Prvně pracoval pro kempy, poté se věnoval rozvoji mladých vedoucích a ve sdílení evangelia skrze službu Fusion v místní církvi a nyní v KAM funguje jako kouč pro osobní fundrasing. Zuzka uvěřila v Krista skrze službu Tensing Ostrava (rock-popový pěvecký sbor) a později byla v jeho vedení. Po absolvování roční stáže v KAM se zapojila do služby Fusion, kterou pomáhala rozvíjet napříč střední a východní Evropou. Nyní je hlavně zapojena do služby doma, jako máma a ve zbývajícím čase se věnuje coachingu silných stránek. Josh a Zuzka žijí v Ostravě s dcerou Valentinou.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771304

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.