Nevrelovi_1200x600

Lucie & Tomáš Nevřelovi

Lucie a Tomáš se seznámili v Písku roku 2005 během letního evangelického tábora zaměřeného na fotbal. Oba sdíleli nadšení ze sportu jako prostředku ke zvěstování evangelia. Po několika letech přátelství a následného chození se vzali v roce 2010. S dětmi Stelou a Tobiášem žijí v Písku.

Lucie vstoupila do KAMu v březnu roku 2006 a začala pracovat pro evangelizační program Exit316. O dva roky později se zapojila do týmu českých žen, které se věnovaly dalším ženám a dívkám po duchovní a osobní stránce. Pracovala v KAMu také v rámci komunikačního týmu. Nyní vytváří mediální knihovnu biblických materiálů, vyučování, kázání a dalších zdrojů pro osobní růst a vyzbrojení do služby Bohu. Její touhou je, aby lidé měli k dispozici kvalitní a inspirativní zdroje, které je budou zmocňovat na místech, kam je Bůh povolal.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771320

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.