Pavel Pham

Pavel se narodil v Ostravě a celý život vyrůstal v Havířově ve své nevěřící rodině. Poprvé se začal více dozvídat více o Bohu v Havířovském Fusionu, kam se dostal na začátku roku 2014. Tady si Pavel našel nové přátele, kteří se pro něj postupem času stali rodinou. Ve Fusionu se postupně začal zapojovat do organizace a vedení a v roce 2018 se nechal pokřtít v Havířovském sboru ESK Havířov.

Pavel vystudoval obor Angličtina ve sféře podnikání a pokračuje magisterským studiem programu Angličtina pro překlad. Pavel strávil několik let prací pro Fusion jako externista. Byl u vzniku několika Fusionů, pomáhal jak s prezentací programů, tréninky a nábory, tak i se samotným počátečním chodem služby.

Na začátku roku 2022 se Pavel začlenil do programu Quest a také se stal součástí týmu vedoucích Edge v jeho místním sboru. V polovině roku 2023 nastoupil na pozici asistenta KAM kontaktních programů, takže je zapojen ve Fusionu, Edgi i Questu. Pavel si prošel obrovskou Boží proměnou díky kontaktní službě, také proto teď chce pomáhat dalším mládežím v založení kontaktní služby, kde může více studentů zažít Boží přítomnost.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771368

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.