Bozon_1200-600

Petr & Lauren Božoň

Petr a Lauren se poprvé setkali v roce 2000, kdy Lauren učila ve frýdlantské jazykové škole. Petr, zatěžkán dětstvím a dospíváním v komunistickém Československu, se stal křesťanem v roce 2002, když navštěvoval domácký sbor Lauren v Pennsylvanii. Jakožto nově uvěřivší se přestěhoval zpět do ČR a zapojil se do tehdy nově založeného sboru ve Frýdlantě nad Ostravicí. Roku 2003 vstoupil do Josiah Venture jako manažer konferenčního centra. Lauren se za Petrem přestěhovala do ČR v roce 2004 a o několik měsíců později se vzali.  

Petr v současnosti zaštiťuje veškeré renovace a přestavby v rámci projektů Josiah Venture a také spolupracuje s týmy, které mu krátkodobě vypomáhají. V této chvíli Petr vede výstavbu nového konferenčního centra v Malenovicích, kde se budou školit vedoucí (nejen) mládeží ze všech koutů střední a východní Evropy. Lauren je matkou na plný úvazek svým čtyřem dětem a také vypomáhá ve službě Fusion. Oba jsou aktivně zapojeni v místní církvi, kde Petr působí jako starší a Lauren vede chvály a nedělní školu pro děti.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771316

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.