03-Pixova-Martina_1200x600

Martina Pixová

Když Martina uvěřila v roce 2000, English campy pořádané Křesťankou adademií mladých byli jednou z prvních příležitostí jak sloužit a růst ve víře. Možnost sloužit a zvěstovat evangelium mladým lidem a u toho sloužit bok po boku s křesťany ze Spojených států byla služba, kterou si Martina zamilovala, a která byla každoroční součástí jejího léta.

V roce 2009 přišla příležitost zapojit se do tříměsíční English campové stáže a rok po ní přišla z KAM nabídka připojit se do English camp teamu a věnovat se rozvoji této služby na plný úvazek. I přesto, že nebylo vůbec lehké opustit rodné jižní Čechy, rodinu, přátelé a sbor a přestěhovat se do Českého Těšína, Martina prožila Boží povolání do této služby a proto nabídku přijala.

V roce 2015 přišla příležitost připojit se do mezinárodní služby v Josiah Venture mezinárodním týmu na pozici koordinátora konferencí a administrativní podpory, která pro Martině umožnila dále rozvíjet svoje schopnosti a dary.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771324

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.