Jan Pospíšil

Během studia na gymnáziu Jéňa prožil proměňující setkání s Ježíšem. Z Boží milosti měl možnost ukazovat lidem na Krista, povzbuzovat lidi v cestě za Ním a používat obdarování v hudbě, ať už v oblasti chval či v sekulárních kruzích. Po dokončení studia pedagogiky vnímal Boží vedení ke studiu baskytary na konzervatoři, kde v druhém ročníku ho Pán Bůh zavolal do služby EXIT v rámci KAM. Od roku 2011 je tak její součástí a několik posledních let projekt EXIT vedl a v roce 2021 předal nástupci a vstupuje do vedení oblasti rozvoje vedoucích chval v rámci projektu KAM s názvem Worship.ko.

Jéňa a Renee se potkali při její návštěvě v ČR a od roku 2015 jsou manželé a mají syna Adama a dceru Nelu. Na srdci jim leží pomoc lidem v následování Ježíše a podporují církev různými způsoby a obdarováním – Jéňa převážně v oblasti hudby a rozvoje potenciálu v lidech, Renee v oblasti pastorace a tance, obě děti pak v oblasti přinášení radosti všem kolem. Na základě Božího povolání přesunuli své bydliště do Karlovarského kraje.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771327

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.