Pospisil-Jan_delsi-fotka_1200x600

Jan Pospíšil

Během studia na gymnáziu Jéňa prožil proměňující setkání s Ježíšem. Z Boží milosti měl možnost ukazovat lidem na Krista, povzbuzovat lidi v cestě za Ním a používat obdarování v hudbě, ať už v oblasti chval či mimo. Po dokončení studia v oblasti pedagogiky vnímal Boží vedení na konzervatoř a během studií baskytary prožil směřování do služby EXIT v rámci KAM. Od roku 2011 je tak součástí a několik posledních let projekt EXIT vedl. Nyní předává vedení a vstupuje do oblasti rozvoje vedoucích chval v rámci projektu KAM s názvem Worship.ko.

Jéňa a Renee se potkali při její návštěvě v ČR a od roku 2015 jsou manželé, mají syna Adama. Mají na srdci pomoci lidem v následování Ježíše a podporují církev různými způsoby a obdarováním – Jéňa převážně v oblasti hudby a rozvoje potenciálu v lidech, Renee v oblasti pastorace a tance a Adam v oblasti přinášení radosti všem kolem. Na základě Božího povolání přesouvají své bydliště do Karlovarského kraje.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771327

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.