Samuel & Markéta Šeniglovi

Po 12 letech vyrůstání ve stejné církví spolu Samuel a Markéta začali chodit. Dva roky poté, v roce 2019, se vzali a ve stejném roce (hned po ukončení střední školy) Samuel začal pracovat pro IT oddělení v Josiah Venture. V roce 2023 Samuel dokončil Bakalářský titul z IT. Ve stejném roce bylo Markétě nabídnuto přidat se k JV a začala pracovat na Media Library projektu. Samuel a Markéta žijí v Jihlavě, odkud i pracují.

Slouží všem zemím, ve kterých působí JV. Samuel vyvíjí mobilní a webové aplikace, které pomáhají JV misionářům sdílet evangelium, vést skupinky, sdílet modlitební potřeby a efektivně komunikovat s lokálními církvemi a vedoucími mládeží. Markéta pracuje na vytvoření mediální knihovny, ve které jsou kázání, semináře a série biblických vyučování od Dave Pattyho. Edituje a vkládá tento obsah do mobilní aplikace Grow with God, která pomáhá jednotlivcům duchovně růst a je také skvělým nástrojem pro skupinky.

Jejich srdce hoří pro mladé. To je důvod proč v jejich lokální církvi slouží ve Fusionu a vedou každoroční konferenci pro mladé. Také jsou součástí chválícího týmu, skupinek a týmu vedení církve.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771374

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.