Smiths_rodina1_1200x600

Sean & Sarah Smith

Sean a Sarah se poprvé setkali na vysoké škole, nicméně dohromady je svedla sdílená láska k misii v České republice. Během misijního pobytu v Čechách roku 2009 si Sarah uvědomila, jak moc touží vidět Boží světlo zářit v temnotě střední a východní Evropy. Byla přesvědčena, že se chce připojit k duchovnímu hnutí mezi místními mladými lidmi a toto přesvědčení po jejím návratu do Spojených států sdílela se Seanem. Sean se na základě tohoto rozhovoru rozhodl na vlastní kůži vydat do terénu a stal se letním stážistou v Čechách roku 2010. Tehdy si všiml potřeby teologického a osobního vyzbrojování mladých vedoucích v místních společenstvích. Po svatbě – s ohledem na tuto skutečnost – pokračoval ve svém univerzitním studiu a obdržel magisterský titul z teologie v Chicagu.

Sean a Sarah, s jejich synem Ezechiášem a dcerou Elianou, nyní bydlí v Ostravě a investují do mladých vedoucích prostřednictvím učednictví, teologicko-biblického vzdělávání a tréninků. Působí na českém kampusu univerzity ForMission a Sean vyučuje obory teologie a misiologie na bakalářském studiu.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 777210630

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.