Szturc-Milan_1200x600

Milan Szturc

Milan vyrostl v Havířově, kde od dětství navštěvoval místní církev. Ve svých 12,5 letech udělal osobní rozhodnutí následovat Ježíše. Když mu bylo 16, stal se součástí hnutí mezi mladými lidmi, které velmi formovalo jeho další život. Od té doby se postupně zapojoval do různých aktivit a služeb, v roce 1997 založil novou církev ESK Havířov, kde působí dodnes.

Milan vystudoval stavební průmyslovku a poté Vysokou školu báňskou, obor Výstavba dolů a geotechnika. Po státnicích pracoval ve Stavebním bytovém družstvu a po sametové revoluci začal podnikat v oblasti vydavatelství knih a videokazet. Další etapa Milanova života byla spojena s Křesťanskou akademií mladých, kde působil jako lektor na stáži.

Po sedmi letech působil dalších sedm let v tiskárně a reklamní agentuře, aby se opět vrátil do KAM – tentokrát s osobním povoláním pro službu ve Fusion ČR, když předtím založil vůbec první Fusion v České republice. Kromě Fusion je Milan nyní zodpovědný za rozvoj nových projektů spojených a hudbou a uměním (tzv. „Music&Art“). Milan je šťastně ženatý a s manželkou Jarmilou mají 4 děti.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771303

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.