UPRAVENO 05 Zaricky_banner_tiny2

Tomáš Zářický

Tomáš vždy měl velkou náklonnost k Josiah Venture (JV), jelikož pár misionářských dětí z JV s ním sdílelo Krista, když byl Tomáš teenager v roce 2010. V létě 2012 se zúčastnil křesťanského tábora v Maine, USA, který mu prohloubil jeho křesťanské hodnoty mezikulturně, zatímco viděl sílu služby pro mládež. V létě 2016 působil jako vedoucí pro některé JV stážisty, což rozvinulo jeho vášeň pro mezikulturní službu, protože rád vybavoval české a americké týmy, aby ovlivnily evropskou mládež pro Krista. Předtím, než pracoval na plný úvazek u Josiah Venture, Tomáš pracoval v Praze v oblasti business developmentu a věnoval se dětem z třetí kultury a chválám jako dobrovolník.

V současné době Tomáš pomáhá rozvíjet partnerské vztahy pro mobilizující organizace Josiah Venture a také se hodně věnuje analytice a dalším strategickým oblastem komunikace. Je nadšený, že rozvíjí a realizuje strategie na podporu církevních partnerství ve Velké Británii, USA a Kanadě a těší se z toho, že mnoho mladých lidí je ovlivněno Kristem. Tomáš žije ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde prostřednictvím služby Fusion seznamuje Krista s mládeží a slouží ve chválách.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771326

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.