Zuzana Kittlová

Zuzka vyrostla v nevěřící rodině, a pro život s Bohem se rozhodla ve 13 letech díky křesťanskému skautu Royal Rangers a péči místních vedoucích. Později se zapojila jako dobrovolník s mladými teenagery skrze kluby, mládeže, chaty a tábory. Během vysoké školy se rozhodla naplno jít do služby mladým a pracovala jako vedoucí volnočasových křesťanských klubů Rock Solid ve Valašském Meziříčí a vedla místní mládež pod organizací Mládež pro Krista ČR.

Během následujících let se vdala a s manželem Davidem sloužili společně. Po krátké době se jim narodil chlapeček a holčička a z toho důvodu dočasně opustila svou službu mladým, ve které však stále má své srdce a začala se věnovat naplno dětem a rodině. V současné chvíli jsou děti malinko větší a manžel vzácnou oporou, a tak si ji Bůh opět pozval do služby způsobem, díky kterému se nadále může věnovat rodině a zároveň tady být pro teenagery, avšak jiným způsobem, než doposud.

Vstoupila do služby EXIT jako koordinátor přes administrativu a komunikaci se školami, církvemi a lektory. Zároveň se ve svém domovském sboru Církve bratrské ve Vysokém Mýtě věnuje nejmladším dětem do pěti let na besídce (nedělní škole) a ráda tráví čas s místními mládežníky.
Zuzčinou největší touhou je vidět mladé teenagery s proměněným a otevřeným srdcem, stojící na pevném základě, kterým je Kristus.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771359

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.