Zuzana Kittlová

Zuzka vyrostla v nevěřící rodině a pro život s Bohem se rozhodla ve 13 letech díky křesťanskému skautu Royal Rangers a péči místních vedoucích. Později se zapojila jako dobrovolník s teenagery skrze kluby, mládeže, chaty a tábory. Na vysoké škole vstoupila naplno do služby mladým a pracovala jako vedoucí volnočasových křesťanských klubů Rock Solid ve Valašském Meziříčí a vedla místní mládež pod organizací Mládež pro Krista ČR.

Během následujících let se vdala, s manželem Davidem sloužili společně a narodily se jim dvě děti. Po několikaleté pauze se chtěla vrátit do služby tak, aby mohla spojit svou roli maminky a zároveň sloužit. Tuto možnost jí jako první poskytl program EXIT, kde pracovala jako koordinátor a admin pracovník pro komunikaci se školami, církvemi a lektory. Později začala dělat tréninky pro mládežnické týmy pořádající EXIT Tour – a to ji nadchlo.

Zuzka v současné době pracuje v týmu Vzdělávání KAM. Zaměřuje se na vzdělávání a doprovázení nových i dlouholetých vedoucích nejen mládeží formou tréninkových dní pro větší skupiny napříč ČR i lokálně v místě bydliště.
Zároveň ve svém domovském sboru Církve bratrské ve Vysokém Mýtě vede nejmladší děti do šesti let na besídce (nedělní škole) a věnuje čas místní mládeži.

Zuzčinou největší touhou je vidět mladé teenagery s proměněným a otevřeným srdcem, stojící na pevném základě, kterým věří, že je Ježíš Kristus.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771359

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.