COME AND SEE!

Právě teď vznikají „The Chosen Clubs“ v ČR.

Tato platforma je určená nejen pro fanoušky seriálu. Je to místo pro společné večerní promítání seriálu. S přáteli, známými i neznámými. Možnost pozvat kohokoliv. Je to prostor pro kvalitní interaktivní diskuzi a hledání odpovědí k tématům, které seriál otevírá. Nechybí ani dobré jídlo nebo doprovodný program, který zpříjemní společný strávený čas.

I ty můžeš zorganizovat The Chosen Club ve tvém městě.

STAŇ SE ORGANIZÁTOREM 
THE CHOSEN CLUB”.

Chceš dostat více informací nebo se rovnou stát organizátorem The Chosen CLUB”? Vyplň tento krátký formulář a tým The Chosen Česká republika  (thechosen@kam.cz) tě bude zpětně kontaktovat. 

PO PŘIHLÁŠENÍ TĚ BUDEME KONTAKTOVAT A ZÍSKÁŠ OD NÁS:

• podporu a pomoc s organizací a vedením klubu

• brožuru „Průvodce pro vedoucí“ s návodem a vypracovanými diskuzními podněty,  (Ukázka brožury)

• tipy a inspiraci z komunity dalších organizátorů klubů The Chosen v ČR

• připravené promo materiály a komunikační nástroje určené pro propagaci

• osobní nebo online podporu v případě otázek

ZDROJE PRO SLEDOVÁNÍ

Seriál lze sledovat online na oficiálních stránkách The Chosen. K dispozici jsou české titulky i dabing.

Sledování je možné také v těchto aplikacích:

O seriálu

The CHOSEN

The Chosen je první vícesezónní seriál o Ježíšově životě založený na skutečných příbězích zaznamenaných v Bibli. Ukazuje Ježíše očima lidí, kteří ho osobně znali.

Charismatický rybář, který se potýká s dluhy, krásná žena bojující s démony a talentovaný účetní vyloučený ze společnosti. Ti se jako první setkávají s Ježíšem, který konáním zázraků zahajuje své poslání změnit svět. První série vypráví příběhy obyčejných lidí, kteří se stávají následovníky Ježíše.

Tvůrci ukazují známé scény z evangelií ve zcela nové perspektivě. Díky srozumitelnosti, autentičnosti a neotřelému zpracování získává seriál přízeň mnoha diváků.

Do dnešního dne byl The Chosen přeložen do více než 70 jazyků, má přes 550 000 000 zhlédnutí. Napříč světadíly sklízí pochvalné recenze laiků i kritiků a trvale se umisťuje v první padesátce top aplikací v kategorii „zábava“ v systémech iOS a Android. Autoři díla mluví o tisících svědectví, jež se k nim dostávají, o proměnách vztahů, myšlení i životů.

AMBASADOŘI THE CHOSEN V ČR

STAŇ SE OFICIÁLNÍM FANOUŠKEM THE CHOSEN