Ježíš nebyl jen chodící knihovna veršíků, byl to skutečný Bůh ve skutečném lidském těle. Smál se, plakal, jedl, byl unavený i plný energie, zároveň měl moc uzdravovat, dělal zázraky a přinesl nepochopitelnou lásku, která je součást velikého Božího příběhu s lidstvem.

The Chosen odhaluje Ježíše z perspektivy nejrůznějších životních příběhů těch, kteří se s ním potkali, osobně poznali a jejichž životy nabraly nový směr.

Ano, seriál se zaměřuje na ty, kteří měli s Ježíšem osobní zkušenost, přesto cítíš někde „vzadu“, že je to o někom jiném…je to i o Tobě.

COME AND SEE!

I ty můžeš patřit nebo zorganizovat THE CHOSEN CLUB v ČR.

Tato platforma je určená nejen pro fanoušky seriálu. Je to místo pro společné večerní promítání seriálu. S přáteli, známými i neznámými. Možnost pozvat kohokoliv. Je to prostor pro kvalitní interaktivní diskuzi a hledání odpovědí k tématům, které seriál otevírá. Nechybí ani dobré jídlo nebo doprovodný program, který zpříjemní společný strávený čas.

PO PŘIHLÁŠENÍ TĚ BUDEME KONTAKTOVAT A ZÍSKÁŠ OD NÁS:

• podporu a pomoc s organizací a vedením klubu

• brožuru „Průvodce pro vedoucí“ s návodem a vypracovanými diskuzními podněty

• tipy a inspiraci z komunity dalších organizátorů klubů The Chosen v ČR

• připravené promo materiály a komunikační nástroje určené pro propagaci

• osobní nebo online podporu v případě otázek

STAŇ SE ORGANIZÁTOREM “THE CHOSEN CLUB”.

Chceš dostat více informací nebo se rovnou stát organizátorem “The Chosen CLUB”? Vyplň tento krátký formulář a tým The Chosen Česká republika tě bude zpětně kontaktovat. 

ZDROJE PRO SLEDOVÁNÍ

Seriál lze sledovat online na oficiálních stránkách The Chosen. K dispozici jsou i české titulky:

Sledování je možné také v těchto aplikacích:

O seriálu

The CHOSEN

The Chosen je první vícesezónní seriál o Ježíšově životě založený na skutečných příbězích. Ukazuje evangelium očima lidí, kteří ho osobně znali.

Charismatický rybář, který se potýká s dluhy, krásná žena bojující s démony a talentovaný účetní vyloučený ze společnosti. Ti se jako první setkávají s Ježíšem, který konáním zázraků zahajuje své poslání změnit svět. Ještě netuší, že se stávají svědky začátku nové éry dějin.

The Chosen je příběh nejvlivnějšího člověka na světě. Tvůrci ukazují známé příběhy z evangelií ve zcela nové perspektivě. První série vypráví příběhy obyčejných lidí, kteří se stávají následovníky Ježíše.

Do dnešního dne byl The Chosen přeložen do více než 70 jazyků, má přes 550 000 000 zhlédnutí a trvale se umisťuje v první padesátce top aplikací v kategorii „zábava“ v systémech iOS a Android.

AMBASADOŘI THE CHOSEN V ČR

STAŇ SE OFICIÁLNÍM FANOUŠKEM THE CHOSEN