ForMission

Worship.ko – rozvoj vedoucích chval a jejich týmů k Boží slávě

Worship.ko je kolektiv vedoucích chval, kteří vám chtějí pomoci  na vaší cestě vedení chval a v tématice chval obecně. Připravili jsme pro vás program a zdroje, které pomohou vám i vašim týmům růst v duchovní i praktické rovině. Chceme investovat do vedoucích nové generace, kteří budou vést ostatní  – do hlubšího učednického vztahu s Ježíšem, do poznávání Jeho srdce a hlubšího uctívání celým životem.

#WORSHIP – NA CHVÁLE ZÁLEŽÍ

Studium #worship – na chvále záleží je koncipováno jako deseti týdenní studium knihy #worship a to ve formátu samostudia s online každotýdenním setkáváním ke společné diskuzi (90 – 120 min), duchovním a praktickým zaměřením reflektující i vaši situaci.

WORSHIP PRACOVNÍ SKUPINY – KOHORTY

Po dokončení studia #worship nabízíme pokračování v online setkávání každé dva měsíce ke vzájemné inspiraci, sdílení, modlitbě, povzbuzení a ke hledání odpovědí na konkrétní otázky a výzvy, které v rámci chval vedoucí a jeho tým prochází. Je také možnost setkat se individuálně ke coachingu či mentoringu.

WORKSHOPY

V rámci Worship.ko nabízíme čtyři denní workshopy, které se  zaměřují na praktický rozvoj vedoucího chval a jeho týmu. V rámci možností je uspořádáme přímo ve vašem městě. Workshopy standardně probíhají v sobotu od 9h do 18h a je důležité, aby se workshopu účastnil celý tým/kapela, protože část praktických workshopů jsou koncipované přímo pro jednotlivé týmy. Celý den kombinuje praktické i vyučovací části společně s časem uctívání a chval.

Příklad workshopových témat: 

  • Základy hudební teorie, psaní nových písní, skládání hudby k novým písním, reharmonizace starých písní, hudební produkce, aranže písní, úlohy nástrojů, zpěv, vedení kapely atd.
  • Připravujeme také specifický workshop pro zvukaře, techniky, projekce, osvětlovače, atd.

ROČNÍ PROGRAM WORSHIPKO

Program kombinuje studium #worship – na chvále záleží, setkání pracovní mentoringové skupiny a sérii čtyř sobotních workshopů.

Účastnický poplatek ročního programu:

Student: 1200,- Kč

Pracující: 2500,- Kč

Pokud byste chtěli více informací, měli zájem o jednotlivé programy či ucelený roční program Worship.ko, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt

Jéňa Pospíšil
worship.ko@kam.cz
+420 733 696 052