ForMission

Worship.ko – rozvoj vedoucích chval a jejich týmů k Boží slávě

Worship.ko je kolektiv vedoucích chval, kteří vám chtějí pomoci  na vaší cestě vedení chval a v tématice chval obecně. Připravili jsme pro vás program a zdroje, které pomohou vám i vašim týmům růst v duchovní i praktické rovině. Chceme investovat do vedoucích nové generace, kteří budou vést ostatní  – do hlubšího učednického vztahu s Ježíšem, do poznávání Jeho srdce a hlubšího uctívání celým životem.

STUDIUM #WORSHIP – NA CHVÁLE ZÁLEŽÍ

Studium #worship – na chvále záleží je koncipováno jako deseti týdenní studium knihy #worship a to ve formátu samostudia s online každotýdenním setkáváním ke společné diskuzi (90 – 120 min), duchovním a praktickým zaměřením reflektující i vaši situaci. Ukázku knihy a studijních témat naleznete na tomto odkaze.

WORSHIP PRACOVNÍ SKUPINY – KOHORTY

Po dokončení studia #worship nabízíme pokračování v online setkávání každé dva měsíce ke vzájemné inspiraci, sdílení, modlitbě, povzbuzení a ke hledání odpovědí na konkrétní otázky a výzvy, které v rámci chval vedoucí a jeho tým prochází. Je také možnost setkat se individuálně ke coachingu či mentoringu.

INTENZIVNÍ 2X2 ČI 3X2

2-3x setkání pátek večer a sobota celý den, který kombinuje základy vyučování, seminářů a praktických workshopových témat v intenzivním balení.

WORKSHOPY

V rámci Worship.ko nabízíme čtyři denní workshopy, které se  zaměřují na praktický rozvoj vedoucího chval a jeho týmu. V rámci možností je uspořádáme přímo ve vašem městě. Workshopy standardně probíhají v sobotu od 9h do 18h a je důležité, aby se workshopu účastnil celý tým/kapela, protože část praktických workshopů jsou koncipované přímo pro jednotlivé týmy. Celý den kombinuje praktické i vyučovací části společně s časem uctívání a chval.

Příklad workshopových témat: 

  • Základy hudební teorie, psaní nových písní, skládání hudby k novým písním, reharmonizace starých písní, hudební produkce, aranže písní, úlohy nástrojů, zpěv, vedení kapely atd.
  • Připravujeme také specifický workshop pro zvukaře, techniky, projekce, osvětlovače, atd.

PLNÝ PROGRAM WORSHIPKO

Program kombinuje studium #worship – na chvále záleží, setkání pracovní mentoringové skupiny a sérii čtyř sobotních workshopů.

Účastnický poplatek plného programu:

Student: 2400,- Kč

Pracující: 4800,- Kč

Pokud byste chtěli více informací, měli zájem o jednotlivé programy či ucelený plný program Worship.ko, neváhejte nás kontaktovat.

Zpětná vazba od účastníků:

1) #Worship Studium – Nejpřínosnější bylo shrnutí, čemu věříme, tedy ty základy, protože je důležité na něčem začít stavět a je super se ujistit, že jsme na stejný vlně. Důležitý taky samozřejmě byl pohled na chvály, jak to má fungovat, co je to uctívání. Je tam prostě spousta skvělých rad. Bylo to konkrétní a věřím, že to ponese ovoce.

4) #Worship Studium – Nejpřínosnější byl komplexní pohled na chvály a nastavení jakéhosi "comon ground" s ostatními lidmi z naší skupin.

6) Workshop – Nejpřínosnější části pro mě byla hudební teorie 101 a otázky a odpovědi po zpěvu. Celkově bylo fajn kolik lidí bylo k dispozici aby řešili naše problémy. Vše taky probíhalo v velice vstřícném s přátelském prostředí.

8) Workshop – Přišlo mi to ideální, přestávky v pohodě, ranní worshipovou kapelu beru jako jeden z největších přínosů dne.

2) #Worship Studium – Doporučila bych to, protože uvědomit si, co a proč dělám jako službu v církvi, je důležité. Zároveň se člověk může naučit, jak to dělat/se na to dívat líp nebo jinak.

3) #Worship Studium – Nejpřínosnější vždy byla pro mě diskuze – aplikace přímo na nás / náš sbor.

5) #Worship Studium – Většinou mi hloubka vyhovovala. Každopádně byl prostor na dotazy, kterými jsme mohli nasměrovat, o čem se a jak hluboko chceme bavit.

7) Workshop – Nejvíce jsem si odnesl z diskuze co jsme měli mezi sebou. Slyšet Vás názor na nás na věci kolem nás pro mě bylo nejpřínosnější. A pak celkově jsem si ze dne odnesl motivaci se sám zlepšovat na hraní na kytaru.

9) Workshop – Za co dávám velký plus, pochvalu a dík je, že i přes to na jak velké úrovni oproti nám jste tak se všichni k nám chováte hezky přátelsky a bavíte se s náma jako se sobě rovnými a to si myslím že dělá ten nejlepší pocit z toho celého.

Kontakt

Jéňa Pospíšil
worship.ko@kam.cz
+420 733 696 052

Spojte se s námi

Zaujalo tě Worship.ko? Máš nějaké otázky? Napiš nám! Naši pracovníci jsou tady pro tebe. Rádi s tebou proberou vaše potřeby.

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru Newsletteru.

podpořte nás

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010
VS: 
7771500

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte službu jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujeme.cz