Daniel Blažek

Dan pochází z Písku kde vyrůstal ve své nevěřící rodině. Už od dětství ale navštěvoval různé basketbalové campy, kde vůbec poprvé mohl slyšet o Bohu. Díky tomu se začal více scházet s lidmi z tehdejšího dorostu, mládeže a křesťanského prostředí. O několik let později se pak zapojil do Fusion v Písku a skrze něj a další různé životní milníky v roce 2018 uvěřil a přijal Ježíše do svého života.

Momentálně má úspěšně za sebou studium teologie na Formission College a stojí před rozhodnutím jestli bude dál studovat nebo se na plno bude věnovat službě ve Fusion Czech a ve Fusion Písek, kde teď působí jako hlavní vedoucí.

Dan má za sebou několikaletou praxi v práci s mládeží (Fusion, dorost, sokol, mládež). Věří, že pro teenagery je tento věk jeden z nejdůležitějších formovacích období, které může ledajak ovlivnit to, jak se bude dál vyvíjet jejich život a právě proto tady pro ně chce být a věnovat se jim v rámci služby, která pro ně může přinést bezpečné prostředí a jiný pohled na svět. Ten pohled, který tenkrát mohl poprvé zažít i on sám.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771363

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 2% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.