Daniel Blažek

Dan pochází z Písku, kde vyrůstal ve své nevěřící rodině. Již od dětství ale navštěvoval basketbalové campy, kde vůbec poprvé mohl slyšet o Bohu. Díky tomu se začal více scházet s lidmi z tehdejšího dorostu, mládeže a křesťanského prostředí. V roce 2016 se pak zapojil do Fusion v Písku, který byl jednou z nejdůležitějších věcí na cestě k Ježíši, kterého v roce 2018 přijal do svého života.

Dan má úspěšně vystudovanou misii a teologii na britské univerzitě Formission College a to, co se naučil využívá právě ve službě ve Fusion ČR jako národní manažer a v Písku, kde působí jako hlavní vedoucí.

Dan má za sebou několikaletou praxi v práci s mládeží (Fusion, dorost, sokol, mládež). Věří, že pro teenagery je tento věk jedno z nejdůležitějších formovacích období, které může ledajak ovlivnit to, jak se bude dál vyvíjet jejich život. Právě proto tady pro ně chce být a věnovat se jim v rámci služby, která jim může poskytnout bezpečné prostředí a jiný pohled na svět a na Boha, stejně tak, jak to mohl skrze Fusion zažít i on sám.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771363

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.