20190602_114148_Intern-Training_Marek-Linkesch-RHmod1

nabídka pro vedoucí církve

Již přes 20 let působí Křesťanská akademie mladých (KAM) v České republice s cílem podporovat mladé vedoucí v jejich službě mládeži. Nabízíme spolupráci vám, vedoucím církví, pod jejichž autoritou se služba mládeži odehrává.

Přemýšlíte, jak rozvinout práci s mládeží ve vašem sboru? Jak podpořit v této náročné službě vaše vedoucí? Jak pomoci, aby mládež rostla vnitřně i navenek? Jak propojit mladou generaci ve vašem sboru s ostatními?

Věříme, že role místního sboru je v podpoře vedoucích mládeží nezastupitelná a rádi přispějeme k vašemu úsilí coby jeden ze zdrojů, kterým můžete pomoci k rozvoji vašich mladých vedoucích a služby mládeži.

Nabízíme:

  • osobní doprovázení, mentoring nebo koučing pro vedoucího mládeže se zaměřením na jeho osobní rozvoj a vytváření koncepce zdravé mládeže,
  • tréninkové programy, konference apod. pro rozvoj vedoucího a dalších pracovníků s mládeží,
  • vzdělávací materiály pro mladé lidi v různých fázích jejich duchovního rozvoje,
  • evangelizační nástroje zaměřené na mladé lidi, včetně přípravy k jejich využití.

Spojte se S NÁMI

Chceš se dozvědět více o našich službách? Máš nějaké otázky? Napiš nám! Rádi s tebou prodiskutujeme možnosti spolupráce.

Sledujte nás na instagramu

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.