English_1200-600

Terry & Hanka English

Terry se v roce 1997 přestěhoval do Ostravy, aby vyučoval angličtinu na místní křesťanské jazykové škole. Toho roku také založil evangelizační službu propojující model gospelových sborů a rockových vystoupení. Díky tomuto programu slyšely stovky Ostraváků dobrou zprávu; mezi ně patřila i Hanka, která se během jejích studií na Pedagogické fakultě stala vedoucí mládeže. Po dokončení studií působila dva roky v misijní organizaci Young Life, kde se zaměřovala na vedení a učednictví mladých lidí.

Terry a Hanka vstoupili do KAM v roce 2008, aby pomohli rozjet službu Fusion, která propojuje místní sbory s mladými lidmi skrze evangelizační pěvecké sbory. V současné době Terry zastává roli zástupce ředitele strategické a vzdělávací oblasti na mezinárodní úrovni. Hanka je oblíbenou středoškolskou učitelkou a díky prostředí, ve kterém pracuje, má neustálý kontakt s kulturou a trendy mladých.

Oba dva působí v relativně nově založeném sboru CB Trojka, kde také slouží ve vedení a mládeži.

Darujte

Díky vaší finanční podpoře se můžeme stávat oporou pro mladé vedoucí. Vaše dary jsou pro nás současně povzbuzením, že za námi stojíte. Děkujeme za každý váš dar.

Číslo účtu: 2200100734/2010

VS: 7771311

Online platba

Vyberte si, jestli podpoříte pracovníka jednorázově nebo pravidelně. Kliknutím budete přesměrování na zabezpečenou stránku.

Z darované částky bude odečteno 3,7% jako provozní poplatek Darujme.cz

Spojte se

Chcete se na něco zeptat? Povzbudit naše pracovníky?
Spojte se s nimi pomocí kontaktního formuláře.

Přihlásit se k odběru osobního Newsletteru

Chcete dostávat aktuality ze služby? Přihlaste se k odběru osobního Newsletteru.